Entegre Yönetim Sistemi

Entegre Yönetim Sistemi

ERCEM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş ailesi olarak;

- ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİ

Kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde, Ulusal/Uluslararası pazarlarda yasal düzenlemeler ve mevzuat şartlarına tam uygunluk göstererek, hizmet ve ürün kalitesinin üst düzeyde sürekliliğini sağlayacağız.

- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kuruluşumuzun ana ilkesi Müşteri Memnuniyetidir. Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü, kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacağız.

- EĞİTİM VE EKİP RUHU

Entegre Yönetim Sistemimizi daha verimli ve etkin kılmak için çalışanlarımızın iş beceri ve verimliliğini olumlu etkileyecek eğitimler ve faaliyetler düzenleyerek sorumluluğunu geliştirip yaygınlaştıracağız.

- İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE DUYARLILIĞI

Tüm faaliyetlerimizi insan ve çevre odaklı sürekli gözden geçireceğiz. Faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevre etkilerini en aza indirmek, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek için gerekli tedbirleri alıp iyileştirme çalışmalarını yapacağız. Kısıtlı doğal Kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanacağız. Atıkların azaltılmasını, ayrıştırılarak yeniden kullanımını, geri dönüşümünü ve gerekli olanların yasal bertarafını sağlayacağız.

- SÜREKLİ GELİŞİM

Teknolojik gelişmeler, toplumun talep, beklenti ve gereksinimlerini göz önüne alarak, kalite, çevre ve iş sağlığı iş güvenliği uygulamalarımızı sürekli gözden geçirerek, iyileştireceğiz. Gerçekçi hedeflerimizi her yıl revize edeceğiz.

Genişlemesini ve yenilenmesini sağladığımız kalite politikamızı çalışanlara duyuracağız.

Hep birlikte, Hepimiz için, Ülkemiz için, Dünyamız için…

Söz veriyoruz.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.