Filtreleri Göster

Filtrele:

77 Ürün Bulundu
LCJ3DPZS1151-01
1151 Denim
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.950,00
₺3.750,00
₺3.950,00
₺3.950,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.950,00
₺4.950,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺5.450,00
₺5.450,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.750,00
₺3.250,00
₺3.750,00
Toplam / 77

Denim Pantolon

Erkek giyiminin kilit ürünlerinden olan pantolonlar, her sezonda farklı renk ve modelleri ile göz dolduruyor. Özellikle casual stilin vazgeçilmezi olan denim pantolon modelleri, erkeklerin karizmatik stilinde önemli bir rol üstleniyor. Sokak modasında çok tercih edilen ve konforu ile öne çıkan pantolonlar, şıklığı kadar stili tamamlamasıyla da dikkat çekiyor. Giovane Gentile denim pantolonları, tarzın ve konforun vücut bulmuş şekli olarak moda sahnesine çıkıyor. Tarzından ödün vermeyen ve her zaman lüksü üzerinde taşımak isteyen erkeklerin tercihi olan denim pantolon modelleri, modern kesimleri ve vücudu saran rahat hatları ile erkeklerin beğenisini kazanıyor. Kalitenin en iyi yansıması olan modeller üzerinde, erkek karizmasının tüm detaylarını görmek mümkün olurken hareketlerde istenilen özgürlüğü sunması da önemli bir detay olarak göze çarpıyor.

Pantolon Seçiminde Zarif Çizgiler
Kot pantolon seçimi sırasında rahatlığı ön planda tutan erkekler, Giovane Gentile ürünlerinin esnek yapısından yararlanabilme imkânı buluyor. Elastan kumaşlardan üretilen pantolonlar, şıklığı kadar rahatlığı da önemseyen erkekler için farklı renk seçenekleri sunuyor. Renk ve beden skalasının çok geniş tutulduğu ürün koleksiyonlarında, her yaş grubundan erkek zevkine hitap eden pantolon alternatifi bulunuyor. Kendini genç hisseden ve dinamik bir ruha sahip olan erkeklerin yaşamlarında lükse yer vermek istemesi, Giovane Gentile denim pantolonlarına olan ilgiyi de arttırıyor. Modaya uygun kesimi ve rahat bel tasarımı sayesinde stil sahibi erkekler, denim pantolon koleksiyonlarında aradıklarını kolayca bulabilme imkânı elde ediyor. Özellikle spor giyinmeyi seviyorsanız ve yaşamınızın büyük bölümünde bu giyim stiline ağırlık veriyorsanız, dar kesim, boru paça, düşük bel gibi farklı denim pantolon modellerinden yararlanabilme imkânınız bulunuyor. Kent yaşamının hareketliliğine uyum sağlama konusunda son derece destekleyici olan pantolon modelleri, güçlü ve benzersiz tasarım özellikleri ile ayrıcalıklı stilinizi yansıtmayı başarıyor.

Tarzınızı Tamamlayan Modern Kesimler
Bedeni zarifçe saran pantolon modelleri, ideal bel düzeyi, hareketi kısıtlamayan slim-fit kalıpları ile gün içerisinde kendinizi daha özgür hissetmenize yardımcı oluyor. Tay tüyü jakronlar; yün, elastan, pamuk, likra kumaş içeriklerine yer verilen ürünler, erkek bedenine tam olarak uyum sağlıyor. İpliği penye kumaşlarla tasarlanmış pantolon modelleri, yumuşacık dokusu ile konforlu ve keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. Mevsim şartları karşısında istenilen korumayı sağlayan bu pantolonlar, cep detayları ve fermuar kapama şekilleri ile geniş bir çeşitlilik sunuyor. Gizli fermuar kapama özellikleri sayesinde pantolonların kullanımı sırasında daha kusursuz bir görünüm elde etme imkânı bulunuyor. Slim-fit tasarıma sahip pantolonlar, hem iş yaşamında hem de günün ayrıcalıklı saatlerinde kullanılabilecek kadar geniş olanaklar vadediyor. Sosyal hayatınızda size eşlik edebilecek olan modeller, çekici detayları ile her zaman gardıroplarınızda kendine özel bir yer buluyor. Sanatsal dokunuşun somut hale geldiği denim pantolon seçenekleri, şehrin modern yüzü olmakla kalmayıp aynı zamanda erkek stilinin de öncüsü konumuna geçiyor.

Denim Pantolonlarda Dinamizm Dolu Çağrışımlar
Giovane Gentile, denim pantolonları ile şıklık dozu yüksek bir stil vadediliyor. Pantolonlar; kalitesi, lüks detayları ve erkek bedeninin anatomisine uyum sağlayan özellikleri ile son derece özel kalıplarda üretiliyor. Tarz garantisini en iyi şekilde önünüze seren pantolonlarda, renk seçenekleri de geniş bir skalada sunuluyor. Siyah, lacivert, gri, antrasit gibi renkler arasından seçim yapabilme özgürlüğü sağlanıyor. Yüksek giyim zevkine sahip olan erkekler için renklerin farklı tonlarını da koleksiyonlar içerisinde görebilmek mümkün oluyor. Sıradan kalıplardan sıkılan ve giyimde sıra dışı bir stile sahip olmak isteyen genç profesyoneller, aradıklarını denim pantolon modelleri arasında kolaylıkla bulabiliyor. Avangart bir giyim anlayışı ile üretilen pantolon modelleri, özgün formları ile ruhunuzu en iyi şekilde temsil ediyor. Üzerinizde seçkin bir dokunuş yaratmak istediğinizde, Giovane Gentile denim pantolon seçenekleri sayesinde, beklentilerinizin fazlası ile karşılandığını görebilirsiniz. Tarzınızı yansıtan ve esnek yapısı ile gün boyu sizlere aradığınız özgürlüğü sunan Giovane Gentile koleksiyonları, standartların çok ötesinde bir moda anlayışı ile sunuluyor.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.