İade Koşulları ve Değişim

İade Koşulları ve Değişim

İADE ŞARTLARI

GiovaneGentile.com’dan Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri tarafımıza orijinal ambalajı bozulmamış bir şekilde ve faturası ile sevk etmeniz gerekmektedir. Ambalajı olmayan, kullanılmış veya bozulmuş olan ürünler iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir. İade talebi 7 iş günü içerisinde cevaplanacaktır. Ürün hatalı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Diğer durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir. Vücutla birebir temas gerektiren ürünlerin (iç giyim) iadesi mümkün değildir. Ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünlerin stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedariği sağlanmakta ve kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

 

İPTAL İADE ŞARTLARI

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun, İlgili departmanlarımız tarafından değerlendirililerek en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi ile ilgili gerekli şartları aşağıdadır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

İADE İÇİN;

1. İade Edilecek Ürün

2. İade Edilecek Ürünün (Tüm nüshaları ile birlikte) Sevk İrsaliyesi ve Faturası

1. İade Edilecek Ürün

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

b- İade edilecek ürünün teslim alındığı şekilde, 30 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

2. İade Edilecek Ürünün Sevk İrsaliyesi ve Faturası

a- İade işlemi için ürünün Sevk İrsaliyesi ve Faturası gönderilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- İade etmek istediğiniz ürün hatalı ise kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderildiği takdirde tarafımızdan karşılanacaktır.

b- Ürünlerin iade şartlarına uygun gönderilmesi durumunda ürün tutarının iadesi, 7 gün içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

c- İade edeceğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Müşteri Kodumuz: 17015640
 

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi ve faturası (bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün hatalı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Bu durumda anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir

SİPARİŞ İPTALİ

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti kesilerek iadesi yapılır. 

 

İade Adresi:

Ercem Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.

Karayolları Mh. 568 Sk. No:30 34255 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.