Kurumsal Satış

Kurumsal Satış

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN KURUMSAL ÇÖZÜMLER!

Ercem Tekstil A.Ş. sahibi olduğu Giovane G. Designers ve Giovane Gentile markalarıyla Türkiye’nin erkek moda trendlerini belirleyenler arasında yer almaktadır.

Her segmentten tüketicilerin stil beklentilerini karşılayan markaları ile yurt içi ve yurt dışındaki mağazaların yanı sıra internet üzerinden de ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri mutluluğunu hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyor.

Giovane G. Designers ve Giovane Gentile Limited Edition markaları olarak firma çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve özel müşterileriniz için ''KURUMSAL SATIŞ '' hizmetimiz ile sizlere en cazip hediye seçenekleri sunuyoruz.

Kurumsal Satış Hizmetleri

· Kurumsal Firmalar için özel olarak tasarlanmış, kurum logolu üniformalar;

· Firmaların şirket içi organizasyonları, dönemsel toplantıları ve lansmanlarında katılımcılar için üretilen özel tekstil ürünleri;

· Geniş ürün yelpazesine sahip yılbaşı hediyeleri, aksesuarlar;

· Mağazalarımızda geçerli müşterilerinizden sadakat beklentilerinizi arttıracak “Hediye Çekleri”;

Farklı fiyat grupları ile pek çok tarza hitap eden ve birçok seçenek sunulabilen koleksiyonlarımızın BUSINESS – CASUAL – TREND line’ları ile bütçenize uygun alternatifler yaratabileceğimiz gibi, size sağlayacağımız özel ıskonto oranları ile alımlarınızı toplu olarak gerçekleştirebilir yada ''hediye çeki“ seçenekleri ile kişileri seçimleri konusunda özgür bırakabilirsiniz.

Kurumsal ihtiyaçlarınıza özel sunacağımız tekliflerimizin sizler için doğru seçimler olacağı düşüncesindeyiz..

Kurumsal Çözümler ve size özel tüm önerilerimiz için;

Kurumsal Satış Departmanı

kurumsal@giovanegentile.com

+90 212 477 86 00

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.