Müşteri Memnuniyeti Politikası

ERCEM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş ailesi olarak;

Kuruluşumuzun ana ilkesi Müşteri Memnuniyetidir. Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü, kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.

Müşterilerimizin öneri, beklenti, talep ve şikayetlerini, müşteri odaklı bakış açısı ile, adil ve tarafsız olarak, yasal gerekliliklere aykırı olmayacak şekilde ele alır. Müşterilerimize, tam zamanında, kişisel bilgilerini gizli tutarak, açık ve net bilgiler sunulur.

Şeffaflığı esas alarak, tüm erişim kanalları açık şekilde müşterileri ile iletişim kurar. Aynı memnuniyetsizliklerin tekrar etmemesi gerekli özen en yüksek hassasiyette gösterir.

En üst seviyede müşteri memnuniyeti ve bağlılığı sağlamak için tüm çalışanlarının müşteri odaklı bir iş anlayışını benimsemelerini sağlar,

Müşterilerimizin ilk tercihi olmak hedefinden yola çıkarak, müşterilerimizi dikkatli dinleyerek, aldığımız şikayet ve geri bildirimleri müşteri memnuniyetine dönüştürmek için çalışır,

Müşteri geri bildirimleri sayesinde tespit ettiği gelişim alanlarının, sistematik bir metodoloji ile iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlar.

Müşteri Memnuniyeti sağlamanın temel koşulunun, çalışanların yaklaşımları, bilinç ve bilgi düzeyleri ile yakından ilişkili olduğunu bilerek, tüm çalışanların bu sürece dahil olmasını sağlar.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.