Teslimat Koşulları ve Kargo İşlemleri

Teslimat Koşulları ve Kargo İşlemleri

Bir ürün satın almak için, ürünü seçin ve satın al simgesinin üzerine bir kere tıklayarak bunu alışveriş çantanıza ekleyin.

Alışveriş çantanız içerisinde seçilen ürünün referansı, ismi, bedeni, rengi ve ilgili para kuru dahilinde fiyatı (vergiler dahildir) bulunacaktır. Sipariş formuna tüm kişisel bilgilerinizi yazın, sonrasında bunlar siparişi işlemek ve shop.giovanegentile.com’da yapacağınız yeni alışverişleri kolaylaştırmak üzere veri tabanımıza aktarılacaktır. Hesabınıza ve sipariş ayrıntılarına erişmeniz de mümkündür. Satın aldığınız ürünün (ürünlerin) sevkiyatında ortaya çıkabilecek belirsizliklerin veya sorunların ortadan kaldırılması için, kişisel bilgilerin doğru bir şekilde belirtilmesi gerektiğini unutmayın. Dilerseniz, normal posta ve/veya e-posta üzerinden GIOVANE GENTILE yayımları ile ilgili bilgiler size gönderilecektir

Siparişiniz tam olarak tamamlanmadan önce, satın aldığınız ürünleri, toplam fiyatı (gönderi ve vergiler dahil olmak üzere) ve sevkiyat bilgilerini ve sevkiyat süresi ile taşıma ücretlerini ayrı ayrı gösteren bir özet göreceksiniz.

Siparişi teyit etmek için, lütfen “Satın Almayı Kabul Ediyorum” düğmesine tıklayın.

Alışverişlerinizi kredi kartı, ATM kartı (Visa, Mastercard, ve bankaların çıkaracağı diğer tüm kartlar) ödeyebilirsiniz. Başka hiçbir ödeme metodu kabul edilmemektedir. Ödeme işlemi teyit edildiği zaman, sipariş takibinin sürekli olarak yapılabilmesini sağlayacak şekilde, web sitesi üzerinden sipariş numarası iletilir. Siparişin tanımını ve belirtilen kişisel bilgileri içeren bir e-posta mesajı da gönderilecektir. Bu mesajın size ulaşmaması ağlardaki geçici bir iletişim sorunundan veya e-posta adresindeki yazım hatasından kaynaklanıyor olabilir. Her durumda

Müşteri Hizmetleri departmanımızla irtibat kurmanız tavsiye edilir.

Eğer siparişin gönderilmesi anında, genel depomuz sipariş edilen ürünlerin birinin stokta bulunmadığını tespit ederse, bunu tedarik etmeye çalışacağız. Bunu tedarik etmemiz mümkün olmadığı zaman, müşteri derhal bilgilendirilecek ve ürün bedeli kendisine iade edilecektir.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.