Hakkımızda

Hakkımızda

1984 yılında Beşiktaş’ta küçük bir mağazada ticaret hayatına başlayan Ercem Tekstil, 2001 yılında Giovane Gentile ve 2005 yılında da büyüme stratejisine entegre ettiği Giovane G. designers markalarıyla dünyada ve Türkiye’de erkek giyiminde yepyeni bir rota oluşturdu.


Kaliteli çizgisini her zaman devam ettiren Ercem Tekstil, ‘centilmenin sözünün değeri’ mottosundan yola çıkarak; koleksiyonlarının yüzde 70'ini ‘Giovane G. Designers’, yüzde 30'unu ise çok özel seçilmiş materyallerden oluşturulan ‘Giovane Gentile Limited Edition’ olarak iki temel marka altında topladı.

Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika da birçok konsept mağaza dışında, aynı zamanda yüzlerce corner mağazalarda koleksiyonlarını perakende tüketiciler ile buluşturmaktadır.

‘Business, Casual ve Trend’ konseptleriyle; anahtar kelimesi ’doğallık’ olan, hayatta yeni deneyimler kazanmaya açık, stil sahibi, modern ve şehirli erkeklere hitap eden Giovane Gentile Limited Edition ve Giovane G. Designers, koleksiyonlarında “ulaşılabilir lüx” prensibini benimseyerek, beylerin hem iş hayatında hem de günlük hayatında vazgeçemediği parçaların altına imzasını atıyor.

Bugün; Türkiye’de 33, yurt dışında 65 mağazası ile modayı takip eden ve şıklığı arayan erkeklerle buluşan Giovane Gentile ve Giovane G. Designers, özgün tasarımlarını usta ellerle birleştirerek, özgürce yaşamayı seven her erkeğin kendi stil manifestosunu yazmaya davet ediyor.

Vizyonumuz

Erkek Moda Sektöründeki segmentimizi koruyarak, dengeli, planlı ve piyasa şartlarına uyumlu bir büyüme politikasıyla 10 yılda Türkiyenin öncü ilk 5 Markasından biri olacağız

Misyonumuz

Sanatı Modaya dönüştüren kaliteden ödün vermeyen, insan sağlığını ve aidiyetini önemseyen, güvenilir, konforlu, kişiye özel beklentilere çözümler üreterek fark yaratan koleksiyonları ve hizmet sunumu ile markamızın saygınlığını korumak , değerini ve güvenini arttırmak.

  • Müşteri ihtiyaçlarını doğrultusunda yaşamı kolaylaştıran yeni ürünler geliştirmek,
  • Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırmak,
  • Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı arttırmak, portföyümüze yeni müşteriler kazandırmak,
  • Sektörde öncü ve kalıcı bir firma olmak,
  • İstikrarlı ve kalıcı bir firma olmak,
  • Değişime ve Gelişime açık olmak.
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.